AKADEMICKI ROCK


Kiedy:
11 Styczeń 2018@20:00
2018-01-11T20:00:00+01:00
2018-01-11T20:15:00+01:00
Gdzie:
Stara Piwnica
Krupnicza 15
Koszty:
Bez opłat

Przed nami najważniejszy etap tegorocznej edycji Akademickiego ROcK’a! Koncerty finałowe w Starej Piwnicy!

Pierwszy półfinał już 11.01!
Zagrają:
Fools Powstali z ogłoszenia jako zespół ludzi miłujących się w brytyjskim, indie rockowym graniu. Obecnie mają za sobą serię koncertów, oraz m.in. główną nagrodę na festiwalu Tarnogranie czy nagrodę specjalną od P.Kamecki na Muzyce Młodego Wrocławia, ale nie spoczywają na laurach. Tworzą nowy materiał, mieszając indie rock z alternatywą, funkiem i popem.

FAŁSZ o sobie: Tworzymy zespół grający muzykę inspirowaną wszystkimi gatunkami okołogitarowymi. Obecnie pracujemy nad zebraniem materiału na swoją pierwszą płytę. Dbając o swój rozwój muzyczny podejmujemy nowe wyzwania w występach na żywo oraz lokalnych przeglądach.

Imperative o sobie: Jesteśmy zespołem tworzącym wspólnie od 2015 roku. W tamtym czasie właśnie zjednoczyliśmy się poprzez wspólny imperatyw aby robić to co kochamy i czym żyjemy czyli wspólnie grać i słać w świat naszą rock’n’rollową energię.

Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów Grupa zadebiutowała w styczniu 2015 r. Ich muzyka to połączenie rocka, bluesa i funku. Mocną stroną zespołu są oryginalne, szczere, niekiedy ironiczne teksty, które stawiają zespół gdzieś pomiędzy rockiem, a piosenką poetycką.

WSTĘP WOLNY!

Akademicki ROcK to przegląd rockowej muzyki studenckiej organizowany przez NZS Uniwersytetu Wrocławskiego.