ANDREAS KAPSALIS – ZMIANA TERMINU!


ANDREAS KAPSALIS – ZMIANA TERMINU!
Kiedy:
13 Październik 2018@20:00
2018-10-13T20:00:00+02:00
2018-10-13T20:15:00+02:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
KRUPNICZA 15
Koszty:
10-40 PLN
ANDREAS KAPSALIS - ZMIANA TERMINU! @ STARA PIWNICA

Szanowni Państwo, 
koncert Andreasa Kapsalisa – Wirtuoza Gitary z Chicago odbędzie się w późniejszym terminie, który zostanie ogłoszony niebawem. 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą terminu koncertu. 

Andreas Kapsalis to geniusz gitary akustycznej, kompozytor; używa techniki fingerstyle – gra na gryfie jak na pianinie, a pudło gitary służy mu jako instrument perkusyjny. Jego koncerty uchodzą za bardzo widowiskowe, bo to nie tylko muzyka dla ucha, ale także dla oka. Za unikatowość swojego stylu jak i za oryginalne kompozycje Andreas został nagrodzony Stypendium Sundance Institute.
Jest obywatelem świata, ze swoją twórczością zjeździł Stany Zjednoczone, Europę i Azję; grał na Festiwalach w Indiach, na Filipinach, w Niemczech, w Austrii, koncertował na Słowacji, w Polsce, w Szwajcarii, w Chorwacji; był członkiem wymiany muzycznej w Armenii. Andreas wraz ze swoimi projektami nagrał 10 płyt, skomponował muzykę do filmu Black Gold.
Usłyszawszy o niezwykłych zdolnościach Andreasa, na jego koncert przybył sam Stanley Jordan, który po wysłuchaniu tego niecodziennego widowiska nie mógł wyjść z podziwu dla jego technicznych i twórczych możliwości. Natomiast Dave Brubeck amerykański jazzman, kompozytor i pianista powiedział: „Jestem pod wrażeniem, że Andreas może odtworzyć na gitarze to, co napisałem na pianino. To wspaniałe i niesamowite słyszeć moją oryginalną kompozycję wykonywaną przez tak niezwykłego instrumentalistę.”