FRAKTALE ESTERY


FRAKTALE ESTERY
Kiedy:
20 Czerwiec 2018@20:00
2018-06-20T20:00:00+02:00
2018-06-20T20:15:00+02:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
Krupnicza 15
Wrocław
Polska
Koszty:
10 PLN
FRAKTALE ESTERY @ STARA PIWNICA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

„Fraktale Estery” – taniec, poezja, muzyka, śpiew.
Artystyczny „collage”, w którym każda z form wyrazu odnosi się do istoty życia, czyli: Miłości. Dawka temperamentu, namiętności i mocy, która o tym uczuciu stanowi ukazana w III Aktach tego pokazu, oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Trudno określić Miłość, ale może to być definiowane jako wymiana energii… I tym są „Fraktale Estery” przekazaniem tej dobrej energii dla każdego, kto uczestniczy w wydarzeniu.
Zapraszamy.

Występują:
Taniec współczesny:
Anna Szopa – Kimso – tancerka. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu. Od wielu lat związana z Wrocławiem i Operą Wrocławską. pedagog tańca w MDK Krzyki we Wrocławiu.

Taniec flamenco:
Anna Patkiewicz – Tancerka flamenco, pedagog, choreograf. Koordynator projektów kulturalno-edukacyjnych. Brała udział w licznych szkoleniach z tańca flamenco w kraju i za granicą. Pomysłodawca i koordynator Międzynarodowego Festiwalu „Sztuka Łączy Pokolenia/Inspiracje Flamenco/Przenikanie Kultur. Tancerka zespołu „Viva Flamenco” czynnie koncertującego w kraju i za granicą.

Instalacja plastyczna/interpretacja poezji:
Iwona Gocyk – absolwentka ASP we Wrocławiu, prowadzi warsztaty interdyscyplinarne od lat. Chętnie uczestniczy w działaniach parateatralnych, uprawia malarstwo , rysunek, fotografię i ceramikę.

Śpiew:
Anna Majkut – Polańska – Wokalistka, animatorka sztuki kochająca teatr. współpracująca z wieloma znanymi artystami. Prowadzi własną szkołę artystyczną przekazując uczniom swoją miłość do śpiewania. Inspiracje śpiewem czerpie od Ewy Bem, Hanny Banaszak, Ewy Cassidy.

Katarzyna Bugajska – absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, współuczestniczy w organizacji wydarzeń kulturalnych MDK-Krzyki. Lubi sztukę, przyrodę, sport i Wrocław.

Interpretacja poezji:
Agnieszka Kamińska – Agnieszka Kamińska absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym ukończyła Filozofię. Urodziła się we Wrocławiu, tutaj spędziła dzieciństwo i młodość, uważa że Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast.

Sylwia Lange „sael” – animator społeczno – kulturalny,. lider Teatru Hamernia – inicjatywy założonej w Brukseli, uczestniczka działań parateatralnych od wielu lat. Zawodowo związana z MDK-Krzyki oraz ZS nr 16.

Oprawa graficzna:
Sandra Grawżyn – kulturoznawca, animator kultury, pedagog. Zawodowo związana z MDK Wrocław Krzyki gdzie prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci, a także współtworzy dział organizacji imprez.

oraz INNI.

Wstęp: 10 zł