HELLO MY SUNSHINE


HELLO MY SUNSHINE
Kiedy:
21 Marzec 2019@20:00
2019-03-21T20:00:00+01:00
2019-03-21T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
Krupnicza 15
52-443 Wrocław
Polska
Koszty:
25 - 30 PLN
HELLO MY SUNSHINE @ STARA PIWNICA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

Hello My Sunshine – koncert premierowy w Starej Piwnicy!

Mamy przyjemność zaprosić Was 21 marca do klubu Stara Piwnica na koncert premierowy zespołu Hello My Sunshine. Usłyszymy piosenki z debiutanckiego albumu „Wolno nam żyć wolno”. Koncert rozpocznie trasę zespołu po całej Polsce, nie zabraknie też niespodzianek i gości. Wpadnijcie przywitać wiosnę z Hellołsami !

Zespół Hello My Sunshine gra w składzie:
Bogna Jurewicz – wokal
Maciej Święcicki – gitara
Szymon Paduszyński – gitara
Żenia Betliński – bass
Filip Laszuk – perkusja

Hello My Sunshine.
Maciek i Bogna w czerwcu 2014 r. porzucili swoje dotychczasowe etatowe zajęcia i wyjechali na półwysep helski. Taka odskocznia miała dać im czas, aby przemyśleć dalsze plany na życie. W tym wysuniętym najdalej na północ zakątku Polski nadarzyła się okazja żeby wspólnie pomuzykować.
Po dwóch miesiącach nie było już wyjścia: musieli założyć zespół.
Nazwali się Hello My Sunshine, na cześć gospodarza u którego zamieszkiwali – prawdziwego Kaszuba, wielbiciela muzyki, aparycją zaskakująco przypominającego Johna Lennona – Mirka, który każdego dnia, po porannym piwku z kuzynem witał ich słowami „Hello my sunshine!”, co wprawiało duet w znakomity humor.
Po powrocie zaprosili do współpracy kilku swoich przyjaciół – Żenie Betlińskiego, Filipa Laszuka i Szymona Paduszyńskiego.
Koncertowali po całej Polsce, aż w końcu nadszedł czas nagrać piosenki i wydać debiutancki album. Dzięki pomocy fanów zebrali odpowiednie fundusze na akcji crowdfundingowej zorganizowanej na portalu polakpotrafi.pl.
Do współpracy nad albumem zaprosili znanego i cenionego producenta muzycznego Marcina Borsa. Na płycie pojawili się również goście – Adam Sypuła (wokal) a także Michał Bąk (saksofon) z zespołu Happysad. Pomoc w warstwie lirycznej zaoferowali Jacek ”Budyń” Szymkiewicz oraz Katarzyna Jurewicz.

21.03.19 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
HELLO MY SUNSHINE
bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.