PUNK’S NOT DEAD!


PUNK’S NOT DEAD!
Kiedy:
21 Kwiecień 2018@20:00
2018-04-21T20:00:00+02:00
2018-04-21T20:15:00+02:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
Krupnicza 15
Wrocław
Polska
Koszty:
35 - 45 ZŁ
PUNK'S NOT DEAD! @ STARA PIWNICA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES – Punk’s not dead w Starej Piwnicy!

wROCKfest.pl zaprasza na koncert trzech młodych, ale już znanych w świecie kapel, które dowodzą że punk nie umarł!
21 kwietnia w klubie Stara Piwnica w koncercie „Punk’s not dead!” zagrają BISHOPS GREEN z Kanady, GRADE 2 z Anglii oraz FURIES z Hiszpanii.
Dla fanów starego dobrego punk rocka – obecność obowiązkowa!

BISHOPS GREEN
Street punkowy zespół z Vancouver w Kanadzie, założony w 2011 roku. Jego melodyjny styl w duchu old schoolowego punka wynika z muzycznych inspiracji takimi europejskimi kapelami jak: Blitz, The Clash, Stiff Little Fingers, Cock Sparrer, The Partisans i Leatherface oraz dokonaniami amerykańskiej sceny hardcore spod znaku Naked Raygun i Minor Threat. Muzyka Bishops Green jest surowa i energetyczna, głęboko osadzona w korzeniach street punka oraz oi!. Wszyscy członkowie grupy grali w różnych formacjach z których warto wymienić: Alternate Action,The Subway Thugs i the Lancasters. Bishops Green ma na swoim koncie dwa albumy: “Pressure” oraz „A Chance To Change”.
Ich ostatnim wydawnictwem jest EP’ka: „Back To Our Roots” na której znalazł się cover Eddie And The Hot Rods „Do Anything You wanna do”.

GRADE 2
To angielski street punkowy zespół z Isle of Wight. Uczyli się grać na instrumentach w szkole wykonując covery The Stranglers i The Specials, a także klasyków Oi! music jak Booze and Glory and Lion’s Law. Data powstania zespołu to maj 2013 roku wtedy to zaczęli komponować własne utwory i grać w lokalnych pubach i klubach. Sześć miesięcy później podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią Contra Records.
Wczesne taśmy demo zostały nagrane w październiku 2013 roku natomiast ich pierwsza Epka pt.”Broken Youth” ukazała sie w czerwcu 2014 roku. W połowie 2016 roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki album zatytułowany: “Mainstream View”.

FURIES – glam punk z Hiszpanii. Ich muzykę można sklasyfikować gdzieś pomiędzy Slade a Eddie & The Hot Rods

 

21.04.18 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
Punk’s not dead!
BISHOPS GREEN (Kanada), GRADE 2 (Anglia), FURIES (Hiszpania)
bilety: 35 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 40 zł – w punktach sprzedaży, 45 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl