THE BEST OF BLUES


THE BEST OF BLUES
Kiedy:
29 Kwiecień 2018@19:00
2018-04-29T19:00:00+02:00
2018-04-29T19:15:00+02:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
Krupnicza 15
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat
THE BEST OF BLUES @ STARA PIWNICA | Wrocław | Województwo dolnośląskie | Polska

The Best Of Blues – bluesowe hity w Starej Piwnicy przed Gitarowym Rekordem Guinnessa!

„The Best Of Blues” to temat kolejnej odsłony cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.
W ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2018 zapraszamy fanów bluesa do klubu Stara Piwnica. 29 kwietnia najważniejsze utwory z historii bluesa zagra dla nas George Dyer Band!
Będzie oczywiście „Sweet Home Chicago” i „Hoochie coochie man”, ale nie zabraknie też klasyków takich jak ” Honey Hush „, ” Going Down „, ” Stormy Monday ” i wielu innych bluesowych hitów.

George Dyer Band to topowi przedstawiciele wrocławskiej sceny bluesowej w składzie: George Dyer (USA), Rafał Biłas (PL), Martin Sanchez (MEX), Maciej Mandrykowski (PL).
George Dyer – lider zespołu, urodzony w Kalifornii, wychowany we Francji, od dwóch lat mieszkający w Polsce. Otwierał scenę bluesową w Kenii i Czadzie, wcześniej szlifując swoje umiejętności w Nowym Orleanie, Chicago i San Francisco. Wraz z grupą przyjaciół i znakomitych muzyków z wrocławskiej sceny artystycznej grają klasyki bluesa oraz autorskie utwory inspirowane muzyką blues oraz funk.

Bezpośrednio po koncercie rozpocznie się Bluesowe Jam Session, do udziału w którym zapraszamy wrocławskich muzyków.
Z okazji muzycznego święta związanego z biciem Gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja na wrocławskim Rynku wstęp na koncert jest wolny!
Wrocław Miastem Gitary!

29.04.18 godz.19:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
THE BEST OF BLUES – George Dyer Band
wstęp wolny!