TRIBUTE TO LED ZEPPELIN


TRIBUTE TO LED ZEPPELIN
Kiedy:
21 Wrzesień 2018@20:00
2018-09-21T20:00:00+02:00
2018-09-21T20:15:00+02:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
KRUPNICZA 15
Koszty:
30 - 35 PLN
TRIBUTE TO LED ZEPPELIN @ STARA PIWNICA

TRIBUTE TO LED ZEPPELIN gra zespół CADILLAC!

Stara Piwnica zaprasza 21 września na kolejne spotkanie z twórczością LED ZEPPELIN.
Gospodarzem wieczoru TRIBUTE TO LED ZEPPELIN zespół CADILLAC będzie zespół CADILLAC z Zielonej Góry.

Led Zeppelin to najlepszy zespół rockowy wszech czasów – koniec, kropka. Ich eklektyczna muzyka, meandrująca między starym folkiem, bluesem i heavy metalem ukształtowała nasze gusta. Jest to muzyka „światła i cieni”, zderzenie hippisowskiego idealizmu z mistycyzmem i czarną magią, dziecięcej niewinności z wulgarnym erotyzmem. Muzyka Led Zeppelin nie jest łatwa do grania, ale zespół CADILLAC uwielbiamy to robić. Riffy Jimmiego Pagea są pogięte, bębny Johna Bonhama niewiarygodnie ciężkie, linie wokalne Roberta Planta boleśnie wysokie, a różnorodność dźwięków tworzonych przez Johna Paula Jonesa po prostu przytłacza. Dlatego zespół CADILLAC poświęca bardzo dużo czasu na próby, nierzadko zaniedbując inne obowiązki. Lecz gdy już zacznie wychodzić, to uczucie satysfakcji jest nie do opisania. Granie takich numerów jak Black Dog, Dazed and Confused, Kashmir i Whole Lotta Love daje im mnóstwo radości i energii.

21.09.18 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
TRIBUTE TO LED ZEPPELIN gra zespół CADILLAC
bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety/www.biletin.plwww.ticketmaster.plwww.eventim.plwww.biletyna.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.