WIELCY NIEOBECNI


WIELCY NIEOBECNI
Kiedy:
23 Listopad 2018@20:00
2018-11-23T20:00:00+01:00
2018-11-23T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
UL.KRUPNICZA 15
Koszty:
20 - 25 PLN
WIELCY NIEOBECNI @ STARA PIWNICA

Zapraszamy na koncert „Wielcy Nieobecni” w Stara Piwnica!

W ten jesienny czas zapraszamy Państwa na koncert w hołdzie artystów, którzy już od nas odeszli, a na stałe zapisali się w pamięci publiczności i historii muzyki. Tego wieczoru przypomnimy sobie o takich twórcach, jak: Czesław Niemen, Jacek Kaczmarski, Agnieszka Osiecka, Tadeusz Nalepa, Andrzej Zaucha, Ryszard Riedel, Kora Jackowska, Grzegorz Ciechowski, Amy Winehouse, Leonard Cohen, Jimi Hendrix, Etta James, George Michael, czy Freddie Mercury.

Utwory legendarnych wykonawców usłyszymy w akustycznych aranżacjach wokalistki Pauliny Lendy-Kozub oraz gitarzysty Piotra Kozuba, tworzących parę na scenie oraz w życiu prywatnym.
___________________________________________________________

Paulina Lenda-Kozub – wokalistka, autorka tekstów i muzyki.
Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki.
W 2014r. odbyła siępremiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty „Wolf Girl”. W 2016r. odbyła się premiera płyty „Intro”, niedziałającego już zespołu, którego brudne rock-grunge’owe brzmienia odbiegały od solowych poczynań Pauliny. Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym, oraz nad zespołem Our House By The Lake,
który współtworzy ze swoim mężem, gitarzystą Piotrem Kozubem.

Piotr Kozub – gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki.
Muzyczną drogę rozpoczął dzięki swojemu tacie, także muzykowi. W swojej muzyce zawiera elementy bluesa, folku oraz muzyki etnicznej. Wraz z bluesowym duetem wydał w roku 2017 płytę “Bright and Brave”. Obecnie całą muzyczną uwagę skupia wokół duetu Our House By The Lake, który współtworzy wraz ze swoją żoną.
___________________________________________________________

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i zapraszamy wszystkich na piękny wieczór muzycznych wspomnień w piątek 23.11.2018r. o godzinie 20:00 w „Starej Piwnicy” (Wrocław, ul. Krupnicza 15).
Otwarcie lokalu o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 20zł w przedsprzedaży i 25zł w dniu koncertu:
dostępne na miejscu w Starej Piwnicy.

Do zobaczenia!