WOJTEK PILICHOWSKI


WOJTEK PILICHOWSKI
Kiedy:
29 Listopad 2018@20:00
2018-11-29T20:00:00+01:00
2018-11-29T20:15:00+01:00
Gdzie:
STARA PIWNICA
UL.KRUPNICZA 15
Koszty:
30 - 40 PLN
WOJTEK PILICHOWSKI @ STARA PIWNICA

Wojtek Pilichowski zagra w Starej Piwnicy!

Mamy przyjemność zaprosić Was 29 listopada do Starej Piwnicy na koncert znakomitego polskiego basisty Wojtka Pilichowskiego, który zaprezentuje swój najnowszy materiał z płyty „Vandal”!

Wojtek Pilichowski Vandal.

Ta płyta to powrót do najlepszych tradycji muzyki fusion. W pełni autorska płyta Wojtka Pilichowskiego, w której obok świetnie działającej maszyny jazz funky, siłę brzmienia dają mocne rockowe rify.

Absolutnym ewenementem jest współpraca z dwoma typowo polskimi zespołami ludowymi z górskiego regionu Pieniny. Wykorzystanie w sposób nie naruszony czystych form etnicznej muzyki w aranżacjach fusion albumu Vandal. Wyjątkowe brzmienie kwartetu grającego z Wojtkiem i energia płyty to zasługa nagrywania na 100% w jednym pomieszczeniu przez cały zespół.
Basista jako lider oraz gitarzysta Michał Trzpioła , perkusista Tomasz Machański i dwóch pianistów Michał Rorat oraz Adrian Latosiewicz tworzą kolor brzmienia i dynamiki nie osiągalny w przypadku płyt nagrywanych ślad po śladzie.
Na uwagę zasługuje też obecność w albumie Vandal Wojtka Olszaka i Michała Dąbrówki. Specjalnym akcentem jest zjawiskowa Julita Zielińska w jednej z dwóch piosenek na tej płycie.

Wojtek Pilichowski i jego najnowsze dzieło to potężna porcja oryginalnej i nowej formy w muzyce fusion.

29.11.18 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
WOJTEK PILICHOWSKI „Vandal”
bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł
– w punktach sprzedaży, 40 zł – w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach:

www.biletin.plwww.eventim.plwww.biletyna.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.